.

.

New
MaxTool 27/64 2pcs Идентични вежби за машина за завртки HSS M2 Twist Stuck Dript Bits Black & Bronze целосно на теренот со кратки вежби; SMF02H10R27P2

MaxTool 27/64 2pcs Идентични вежби за машина за завртки HSS M2 Twist Stuck Dript Bits Black & Bronze целосно на

DEN 1278.40

Тековен
Во продавницата

Квалитетен челик со голема брзина ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и ефикасно сечење со импресивни перформанси на сечење во метал, пластика и дрво итн со долг живот на алатки Сите вежбаат димензионални кратки должини го намалуваат кршењето и исходот. Квалитетен челик со голема брзина ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и ефикасно сечење со импресивни перформанси на сечење во метал, пластика и дрво итн со долг живот на алатки. Сите вежбаат димензионални кратки должини го намалуваат кршењето и исходот. Вежбите се изработени од врвен челик со голема брзина M2, а костум за сечење метал, пластика, дрво, итн. Ефективно со импресивни перформанси; сите челични димензионални квалитетни квалитетни квалитети ги обезбедуваат битовите супер тврди, остри и брзо извршување во кој било материјал за чисти резултати со долг живот на алатка; целосно процес на земја обезбедува одличен чипс, а од 135 степени агол на длето со точка на сплит обезбедуваат точност почеток за брза пенетрација без одење и помалку сеча; прецизниот третман ги прави вежбите да бидат издржливи и цврстината, да издржат операција на тешка должност, да се спротивстави на корозијата, да се спротивстави на корозијата и подмачкувајте ги вежбите подобро за непречено дупчење; вежби за никулци беа развиени за операции на машини за завртки, каде што редовните вежби се премногу долги за мали простори; Кратката должина го намалува кршењето и исходот; Max Tool е дистрибутер на алатки за сечење во Newујорк за да се исполни побарувачката за сечење на широк спектар на денешните пазари, кои вклучуваат автомобилска, воздушна, електроника, медицински, печатени табли, оптички индустрии, итн. Водечки дух во снабдувањето со стандардни и прилагодени алатки за сечење високи перформанси, како што се поликристален дијамант PCD, поликристален кубни борини нитрид PCBN, карбид, алатки со голема брзина, пили за дупки, дијамантски тркала, рутер битови, итн. Ферозни, композитни, фиберглас и материјали за јаглеродни влакна; сите предмети се внимателно проверени пред да се наведат за да се обезбеди дека ние само нудиме постојани квалитетни производи; Max Tool топло ги поздравува сите да нè посетуваат, и искрено ги цени сите многу за да дадат шанса за соработка да разговараат за вашите Барање; Max Tool ќе даде се од себе за да го направи задоволството на секој купувач.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди