.

.

New
МУЛИАНБОКС 12 Спакувајте Мала Пластична Кутија Јасни Кутии За Монистра Контејнери За Складирање Занаети Со Капаци за Организирање Монистра, Изработка На Накит, Мал

МУЛИАНБОКС 12 Спакувајте Мала Пластична Кутија Јасни Кутии За Монистра Контејнери За Складирање Занаети

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 12 парчиња мала пластична кутија на големо, идеална за дијамантско сликарство или навики за правење накит На мониста со различни големини и бои им требаат повеќе мали контејнери за да се организираат за да се спречи загубата и да се олесни наоѓањето на она што го сакате. Лесен За Носење : малата проѕирна кутија со монистра е со димензии 1, 38х1, 38 инчи, висина : 0,78 инчи. Мини правоаголната кутија не зазема простор и може да се чува во џеб, чанта, фиока или кутија со алатки. Цврст и Издржлив : Изработен од проѕирна пп пластика, малиот сад за складирање не е лесен за кршење. Замрзнатиот проѕирен сад го олеснува идентификувањето на содржината складирана внатре. Лесно Се Отвора : кутијата за складирање мушка има предвремено затворање и лесно се отвора. Капакот со шарки цврсто се затвора, не се отвора и останува затворен. Складирање И Организација : овие кутии може да се користат за сите ситници секојдневно, како што се обетки, столпчиња, додатоци за нокти, бонбони, слушалки итн. Овие јасни мали кутии ги чуваат предметите заштитени и отпорни на прашина. Кутии за складирање што се користат за одржување на "делови" во минута, како што се иглички или други мали нешта и одржување на бирото и фиоките во ред. Затворачот цврсто за да не се отворат, затворачот на капакот го држи капакот цврсто затворен. И издржливата пп пластична кутија може да се користи многу пати. Чување мали предмети како иглички, клинци, прстени, блокови, монистра, канцелариски материјали и додатоци за самостојно или наоди од накит. Одлично за собирање монистра и изработка на накит, можете да видите какви монистра без отворање кутии и контејнерот со мала големина лесно се вади. Овие правоаголни празни кутии, сад со совршена големина одличен за организирање клипови или други мали канцелариски материјали што се губат во фиока за биро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди