.

.

New
Одисеја Фзадп Доли плоча со четири тркалачки тркала, двајца со сопирачки, за лавици за засилувачи на зоната на летање

Одисеја Фзадп Доли плоча со четири тркалачки тркала, двајца со сопирачки, за лавици за засилувачи на зоната на

DEN 1158.40

Тековен
Во продавницата

(4) 3 Pro Caster 21 "x 14". Компатибилен со следниве лавици за засилувачи на зоната на летање : fzar2, fzar4, fzar6, fzar8, fzar10, fzar12, fzar16, fz1108 *(Dollly плочата мора да биде преиспитана во фабриката пред испорака). Табла за табли со плочки за летање на зоната на летање. Кастери со тешки работи. Две супер стоп сопирачки. Четири тешки 3-1/2 "Врвни тркала. Димензии : 23-1/2" d x 20 "w x 5" ч. Одисеја Фзадп Доли плоча со четири тркалачки тркала, двајца со сопирачки, за лавици за засилувачи на зоната на летање. Одисеја Фзадп Доли плоча со четири тркалачки тркала, двајца со сопирачки, за лавици за засилувачи на зоната на летање. Табла за ритам на зоната на летање. Нашите солидни плочи Доли имаат тешки тркачи и две сопирачки со супер стоп. Зачувајте го грбот и влезете во следната свирка со леснотија. Доаѓа со четири 3. (За лавиците за засилувачи на зоната на летање во Одисеја) може да се користат со следниве лавици за засилувачи : FZAR2, FZAR4, FZAR6, FZAR8, FZAR10, FZAR12, FZAR16. (За повеќе информации за овој производ и други производи од Одисеја, посетете ја нашата веб -страница на www.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди