.

.

New
Кол Хаан Машка 4.Zerogrand Stitchlite Oxford

Кол Хаан Машка 4.Zerogrand Stitchlite Oxford

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Направени во САД или увезени Удобно вклопување : Машките чевли на Кол Хаан имаат двојно слојно перниче за пена што обезбедува поддржувачки слој на нозете. Нивната анатомски обликувана нога ја зголемува циркулацијата на крвта и ги поддржува мускулите на стапалото. Овие чевли ги одржуваат нозете опуштени и удобни, што ги прави идеално прилагодени за носење долги часови. Одликувајќи се со уникатен дизајн на горниот дел, чевлите на Кол Хаан 4.Зерогранд Стичлит Оксфорд изгледаат стилски. Перфорацијата : Овие патики на мажите имаат перфориран горен што ја контролира температурата и обезбедува максимален проток на воздух. Овие функции конкретно бидете сигурни дека нозете добиваат максимална вентилација и не се склони кон постојана пот. Чувајте ги нозете ладни и суви со стилизирање на овие чевли на Кол Хаан да работат секој ден. Мулти-намена : Удобните и стилски летни чевли за мажи од Кол Хаан можат да бидат спарени со обични и формални облеки. Наменети да остават траен впечаток, овие увезени чевли прикажуваат контрастни детали на петицата и доаѓаат во два тона нијанси. Тие имаат табулатор за влечење на задниот дел за лесно носење и затворање на чипка за безбедно вклопување. Примарните материјали што го составуваат овој производ содржат минимум 20 проценти рециклирана содржина. Максимална поддршка : Овие чевли за трчање со горна текстилна и кожа од бодлит обезбедуваат постојана дишење и удобност.zerogrand технологија ги прави лесен избор и зависно решение за секојдневниот стил. Чевлите со тркалезна пети имаат синтетичка надворешна плоча и перничето со подножје за максимална влечење на нерамномерни основи. Нивната средна ширина обезбедува простор за флексибилност, така што нозете не се чувствуваат задушени. Повеќе бои и големини : Модните патики на мажите на Кол Хаан се достапни во пет стилски опции во боја - Плета за мастило од морнарица, сребрена бреза со палома, чај лисја и масло зелена, црна искривена плетена и црна плетена. Тие се достапни во 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12 и 13 за да можете да ја изберете големината што ви одговара совршено. Направени во САД или увезени. Удобно вклопување : Машките чевли на Кол Хаан имаат двојно слојно перниче за пена што обезбедува поддржувачки слој на нозете. Нивната анатомски обликувана нога ја зголемува циркулацијата на крвта и ги поддржува мускулите на стапалото. Овие чевли ги одржуваат нозете опуштени и удобни, што ги прави идеално прилагодени за носење долги часови. Одликувајќи се со уникатен дизајн на горниот дел, чевлите на Кол Хаан 4.Зерогранд Стичлит Оксфорд изгледаат стилски. Перфорацијата : Овие патики на мажите имаат перфориран горен што ја контролира температурата и обезбедува максимален проток на воздух. Овие функции конкретно бидете сигурни дека нозете добиваат максимална вентилација и не се склони кон постојана пот. Чувајте ги нозете ладни и суви со стилизирање на овие чевли на Кол Хаан да работат секој ден. Мулти-намена : Удобните и стилски летни чевли за мажи од Кол Хаан можат да бидат спарени со обични и формални облеки. Наменети да остават траен впечаток, овие увезени чевли прикажуваат контрастни детали на петицата и доаѓаат во два тона нијанси. Тие имаат табулатор за влечење на задниот дел за лесно носење и затворање на чипка за безбедно вклопување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди