.

.

New
75 - - 26x20x16-32 ECT нови брановидни кутии

75 - - 26x20x16-32 ECT нови брановидни кутии

DEN 438.88

Тековен
Во продавницата

Димензија на кутијата : Мерењата 26x20x16 се во внатрешни димензии L x W X H Број на кутии со цел : 75. Поединечна кутија : 98. Индивидуална јачина на кутијата : брановиден единечен wallид и тест за здроби на работ на 32 lb (ECT). Зачувајте на поштарина користејќи силен лесен материјал. Нашата брановидна кутија е совршена за да се движи одлично за складирање или издржлива за испорака. Ние ги испраќаме кутиите рамно за да можат да ги чуваат стан за да заштедат простор. Со две или три пиеви ленти од секоја страна, кутијата е подготвена за употреба. BXOE се сите 100% рециклирани. Кутиите се идеални за пакување лесни или гломазни предмети, како што се книги, прибор за прибор, облека, постелнина, мали уреди, играчки, чаши и кој било друг малопродажен превоз. Ве молиме, потврдете ја големината и количините на кутии што ви се потребни. Цената по пичка на кутијата ја спушта цената со поголема количина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди