.

.

New
Шрафцигер 10 парчиња/постави 1/4 65мм магнетски шрафцигер бит ph2 окус завртки за навртки битови гипс табла окус шрафцигер битови длабочина стоп -

Шрафцигер 10 парчиња/постави 1/4 65мм магнетски шрафцигер бит ph2 окус завртки за навртки битови гипс табла окус шрафцигер

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Боја : Двојна глава Пакетот вклучува : 10*1/4 "Прозорец за парчиња шрафцигер за шрафцигер.admin Accountid = 2202866680. Материјал : Никел-хром легура челик. Пакет : 10-19pcs. Боја : двојна глава. Пакет вклучува : 10*1/4" Прозорец за шрафцигер за шрафцигер.admin Accountid = 220286680. Материјал : Никел-хром легура челик. Пакет : 10-19 п.100% сосема нов и висок квалитет.ph2 битови на шрафцигер за завртки за окулации.Потнеривер парчиња цврстина до 65 ч. Вртежниот момент е околу 30n. Производот е магнетски, може да апсорбира завртки. Дијаметар на Шанк : 1/4 "(приближно 6,34мм) Материјал : S2 (челик со алатка) Вклучува : 10*1/4" битови на шрафцигер за шрафцигер Специфичности : Магнетски : даматеријал : никел-хром легура челик : 10-19pcswith рачка или не : NOIS Customized : Yes Features : Double Head, Multifunctional Model Број : 020101184 Occus Screwdriver Bitstype : Магнетски шрафциверверверверзни глава Тип на глава : Окус завртка Глава Големина на главата : PH2 Size : 1/4 "65мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди