.

.

New
Hallmark Signature Haper Wonder Pop up Day Carders Card за тато

Hallmark Signature Haper Wonder Pop up Day Carders Card за тато

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Посакајте го вашиот татко среќен ден на таткото со картичка за ден на таткото, тој е сигурен дека ќе ја цени Покриената се одликува со запалена скара за скара, сребрена фолија што пишува : „За вас, тато“ и црвена проверена граница. Внатре во картичката се отвора за да се открие 3Д скара комплетна со bratwursts и шест пакувања. Текстот на картичката гласи : „Се надевам дека денот на татко ти е завршен токму онака како што ви се допаѓа. Картата за него мери 5 "x 7.2" и доаѓа со координативен плик. Печатено на висококвалитетна хартија, еколошки честитки на Халмарк се прават со дрвја од добро управувани шуми. Честитки за потписи на Hallmark нудат стилски купувачи курирана и разгледана линија на резолуција и уникатни картички и подароци кои го рефлектираат нивниот личен стил и прават непосреден и траен впечаток. Посакајте го вашиот татко среќен ден на таткото со картичка за ден на таткото, тој е сигурен дека ќе ја цени. Покриената се одликува со запалена скара за скара, сребрена фолија што пишува : „За вас, тато“ и црвена проверена граница. Внатре во картичката се отвора за да се открие 3Д скара комплетна со bratwursts и шест пакувања. Текстот на картичката гласи : „Се надевам дека денот на татко ти е завршен токму онака како што ви се допаѓа. Картата за него мери 5 "x 7.2" и доаѓа со координативен плик. Печатено на висококвалитетна хартија, еколошки честитки на Халмарк се прават со дрвја од добро управувани шуми. Честитки за потписи на Hallmark нудат стилски купувачи курирана и разгледана линија на резолуција и уникатни картички и подароци кои го рефлектираат нивниот личен стил и прават непосреден и траен впечаток.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди