.

.

New
Плакарот преносен плакарот за плакари за преносни гардеробилози облеки плакарот преносен плакарот гардероба плакарот Организатор плакарот облека преносна облек

Плакарот преносен плакарот за плакари за преносни гардеробилози облеки плакарот преносен плакарот гардероба

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Цврстата инсталација е само лесна, не е потребна алатка Цврстата инсталација е само лесна, не е потребна алатка. Цврстата инсталација е само лесна, не е потребна алатка. Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот на упатства. Откако ќе најдете помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Willе се справиме со тоа време. Ве молиме, инсталирајте стока со упатството за упатства. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно да се прилагоди. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. Спецификации : 1. Име на артикалот : 67 "Преносен плакарот за облека домашна гардероба Организатор за складирање со полици 2. Материјал на домашната гардероба : неткана покривка на ткаенина, челична цевка и пластична врска 3. Димензија на домашна гардероба : (50 x 17,8 x 67; Пластични дупки за конектор. Ве молиме, бидете внимателни за време на склопување и собрание.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди