.

.

New
Литајк Божиќно тремот Светло покрива на отворено, 2 пакувања Божиќни украси Снежен човек трем светло покритие за стандардни светла за тремови, гаражни светла

Литајк Божиќно тремот Светло покрива на отворено, 2 пакувања Божиќни украси Снежен човек трем светло покритие за стандардни

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Одлично за Божиќен декор - Светлосните корици на Божиќни тремови се прикажани Снежен човек блескаво лице, ова е класична Божиќна декорација, додавајќи убав празник на предниот дел на куќата Обвивки за светло на тремот на Clutake 2 парчиња, е уникатна Божиќна декорација за вашиот тремот, гаражата и осветлувањето на отворено, што е одличен Божиќен подарок за секој што сака декор за одмор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди