.

.

New
Паркер 2.50dxpsr05.00 2-1/2 Дијаметар на дупчење со 5 мозочен удар од не'рѓосувачки челик, нос и пивот монтиран воздушен цилиндер

Паркер 2.50dxpsr05.00 2-1/2 Дијаметар на дупчење со 5 мозочен удар од не'рѓосувачки челик, нос и пивот

DEN 532.80

Тековен
Во продавницата

Тип на производ - цилиндар на воздухот Произведено од Паркер. Направено во Соединетите држави може да издржи широк спектар на оперативни околини и да толерира влага и многу видови лубриканти и растворувачи. За употреба во апликации каде што не е потребен клипот со магнетско сензори. Цилиндерот е димензионално заменлив со цилиндрите на другите големи производители, вклучувајќи ги Бемба, Морген и СМЦ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди