.

.

New
Чајници стакло дневна соба чаша за гостопримство вода за пиење вода Семејство домаќинство поставено со сад за чајник

Чајници стакло дневна соба чаша за гостопримство вода за пиење вода Семејство домаќинство поставено со сад

DEN 1476.80

Тековен
Во продавницата

Отпуштање на висока температура, мазна и нежна глазура Исечете ја водата непречено. Усвојувајте дизајн на Олекранон. Високото боросиликатно стакло е отпорно на температурна разлика и може да се загрева со електрична керамичка печка. 7 00 W основа за греење, две нивоа на пожарна енергија можат да се прилагодат по своја волја. Тенџере од четири сезони, чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролира. Непречено отпуштање на висока температура, мазна и деликатна вода за глазура. Усвојување на Олекранон Дизајн, боросиликатно стакло е отпорно на температурна разлика и може да се загрева со електрична керамичка печка7 00 W база за греење, две нивоа на огнена енергија можат да се прилагодат на Вила тенџере од четири сезони, чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролираат, материјал : стакло, керамика, содржина на метална пакет : 1.4 LPOT H + 6 лажици на чаши + фиока за држач за чаши + механичка база : Како што е прикажано на сликата, пакетот вклучува : чајник * 1 сет (не вклучува други совети за демонстрација) Совети за вид : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Поради различни набудувачи, бојата може да биде различна, ве молиме разберете. Модерна керамичка кунг фу чај сет чај церемонија за чај, канцеларија студија за кунг фу, сет за чај, пријател подарок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди