.

.

New
Одлична бела ајкула ПУ кожени моливи за моливчиња, тркалезна чаша за садови за контејнери, организатор за канцеларија за канцелариски домови

Одлична бела ајкула ПУ кожени моливи за моливчиња, тркалезна чаша за садови за контејнери, организатор за канцеларија

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер. Исклучителните и компактните организатори ја одржуваат вашата маса организирана, а обрасците се стилски и убави, подобро украсување на вашата соба. Погодно е за канцеларии, училишта, домови, каде и да треба да ги организирате секојдневните предмети. Може да се користи како креативен подарок за деца, наставници и колеги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги при купување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер. Исклучителните и компактните организатори ја одржуваат вашата маса организирана, а обрасците се стилски и убави, подобро украсување на вашата соба. Погодно е за канцеларии, училишта, домови, каде и да треба да ги организирате секојдневните предмети. Може да се користи како креативен подарок за деца, наставници и колеги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги при купување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Чувајте го барелот суво и избришете го со сува крпа, не користете вода или алкохол.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди