.

.

New
Гилдан менс Полиестер Влага Фитил Перформанси маица

Гилдан менс Полиестер Влага Фитил Перформанси маица

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Повлечете го затворањето Машинско Перење. Аквафкс Големини : С-3Х./Ld (CA), 100% полиестер со чувство на памук. Ракав со двојна игла и долни рабови. 7/8" една игла врвот зашиени јака. Безбедност Зелена : Во Согласност АНСИ/ ИСЕА 107. Спорт Греј : 92/8 полиестер/црн полиестер. Фитилни својства. Снимено вратот и рамената. Модерна класика. Отпорен на финтата. Сива бисерна солза далеку етикета.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди