.

.

New
Wewatch Native 1080p Mini Projector, 13500 Lumens Portable WiFi Bluetooth Projector, со штанд со статив од 12 инчи, со 120 инчен екран на проектор, филмски проектор за домашно отворено

Wewatch Native 1080p Mini Projector, 13500 Lumens Portable WiFi Bluetooth Projector, со штанд со статив од 12

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

【Домашна резолуција од 1080p и 200 "Голем екран】 Проектор за филм Wewatch има мајчин резолуција 1920*1080, 200" Екран за проекција, осветленост од 13500 L, Сооднос на аспект 4 : 3/16 : 9, рачен фокус, корекција на клучот на клучот 15 ° 【Целосно прилагодено на ТВ -стап】 Можете да репродуцирате кој било онлајн извор на видео преку Fire TV Stick, Roku TV Stick. 【Брзо и стабилно огледало на екранот со Wi Fi】 Поддршка Брза и стабилна 2,4 G мрежа, едноставна и брза, компатибилна со i OS и Android уреди со пресликување на екранот. 【Hi-fi стерео звучници и 5.0 Bluetooth】 Вградени hi-fi стерео звучници или поврзете ги слушалките за Bluetooth или Bluetooth звучниците преку Bluetooth функција. 【Протебилен и преклопен и прилагодлива табела за висина на стативата на статив】 Stand Stand Stand е изработен од алуминиумски алоли со компактен дизајн, прилагодлив од 8,5 "*1,2" до 12 "*9.2", само 200гр тежина. Можете лесно да го ставите во ранецот за отворено, или поставете го на маса во дневната соба да го користите со проектор. 【Домашна резолуција од 1080p и 200 "Голем екран】 Project Projector Movie има мајчин резолуција 1920*1080, 200" Екран за проекција, 13500 L осветленост, сооднос на аспект 4 : 3/16 : 9, Рачен фокус, ± 15 ° Корекција на клучот. 16 : 9, рачен фокус, ± 15 ° корекција на клучот на клучот. ① Мајчин целосен HD 1080p проектор. ④12 инчен статив за статив за звучници. - Поддржувајте ја табелата, статичката, инсталацијата на таванот. Com Компатибилен со ТВ стап, телефон, PS5, лаптоп. - Проектор на отворено, погоден за забава во затворен/отворен простор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди