.

.

New
Idrink® - Изолиран кригла од не'рѓосувачки челик | Термос 350 мл математика

Idrink® - Изолиран кригла од не'рѓосувачки челик | Термос 350 мл математика

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Преносно - шишето со вода е модерно, со револуционерен дизајн и ултралејт Неговата тесна уста го олеснува употребата во движење. Совршен за пешачење, јога, салата, патување, училиште и работа. Благодарение на нејзината компактна големина, може да се вклопи кај повеќето држачи за чаши. Без загуба - дизајнирана со херметички затворање на протекување. Може да бидете сигурни кога го чувате шишето со вода во торбата или ранецот, таа нема да изгуби ниту еден капе ладно 10 часа - топло за 6 часа - земете ја мразот или топло кафе каде и да одите. Благодарение на напредната изолација, вашиот омилен пијалок ќе се одржува кул или топол. Eco Sesistable - Благодарение на шишето со вода, можете да престанете да ги користите вообичаените пластични шишиња. Нашите шишиња со вода се изработени од највисок квалитет од не'рѓосувачки челик и погодни за употреба на храна. Тие ги исполнуваат сите европски и италијански стандарди за непроменет вкус. Без конденза - дизајниран за активен, урбан начин на живот, тие никогаш нема да остават халос на клупи или табели и вашите раце секогаш ќе бидат суви. Преносно - шишето со вода е модерно, со револуционерен дизајн и ултралејт. Неговата тесна уста го олеснува употребата во движење. Совршен за пешачење, јога, салата, патување, училиште и работа. Благодарение на нејзината компактна големина, може да се вклопи кај повеќето држачи за чаши. Без загуба - дизајнирана со херметички затворање на протекување. Може да бидете сигурни кога го чувате шишето со вода во торбата или ранецот, таа нема да изгуби ниту еден капе ладно 10 часа - топло за 6 часа - земете ја мразот или топло кафе каде и да одите. Благодарение на напредната изолација, вашиот омилен пијалок ќе се одржува кул или топол. Eco Sesistable - Благодарение на шишето со вода, можете да престанете да ги користите вообичаените пластични шишиња. Нашите шишиња со вода се изработени од највисок квалитет од не'рѓосувачки челик и погодни за употреба на храна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди