.

.

New
Mockенски џогер за џогер на Данскин

Mockенски џогер за џогер на Данскин

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

67% полиестер, 29% модал, 4% спандекс Повлечете го затворањето. Рециклирано полиестер/модал/спандекс светло четкано руно. Џебови со цртање. Удобност еластична лента за половината. Детали за иселување на ребрата. Ултра удобна, мека, лесна измислица. Овие супер пријатни и стилски џогери на Данскин ќе станат најомилен главен гардероба. Овој класичен Pant jogger стил Pant има еластична лента за половината со детали за ребрата за привлечна привлечност, мека ткаенина со засилување на џебови за истегнување и цртање. Парот со спојката за спојување на пуловер за да го заврши изгледот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди