.

.

New
Азурипл фидер за диви птици со соларна светлина за надвор од надворешноста на отворено виси 1,5 фунти капацитет на семето, витраж кардинали за кардинали подароци за

Азурипл фидер за диви птици со соларна светлина за надвор од надворешноста на отворено виси 1,5 фунти капацитет

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

【Соларна фидер за птици и привлечен декор на отворено】 Не само фидер за птици што виси на отворено, туку и соларна декоративна градинарска светлина Фидерот за птици има LED светла на дното на капакот, треба да го вклучите прекинувачот и да го наполнете под сончевата светлина околу 8-10 часа за осветлување од 6-8 часа. 【Трајни и цврсти фидер за птици на отворено】 Нашиот фидер за птици со соларна енергија е направен со трајни материјали кои се споени со водоотпорен дизајн, осигурува дека е доволно здрав за да се справи со повеќето временски услови. Цврсто метална купола на врвот и пристаништето за хранење на послужавник, кука за виси на отворено. 【1,5lb голем капацитет и лесен за пополнување и чистење】 Тоа е врвен филер за виси птици, отворете го сончевиот панел и потоа пополнете семиња од 1,5 bs, храната ќе истекува до пристаништето. Можете лесно да ги исчистите секоја ќош и пукнатина. 【Собрани и лесни за употреба】 Овој фидер за птици од мозаик не е потребно собрание и може да се обеси каде и да сакате да го направите совршени подароци за птици за пријателите и семејството кои уживаат во гледање птици. 【Подарок за рачно изработена и градинарска декорација】 Мозаик чаша од фидер за диви птици е направена со рака - одлична декорација под сонце за gardenубител на градина, исто така совршен и уникатен подарок за loversубителите на птици да ја хранат и да гледаат птица во дворовите. 【Соларна фидер за птици и привлечен декор на отворено】 Не само фидер за птици што виси на отворено, туку и соларна декоративна градинарска светлина. Фидерот за птици има LED светла на дното на капакот, треба да го вклучите прекинувачот и да го наполнете под сончевата светлина околу 8-10 часа за осветлување од 6-8 часа. 【Трајни и цврсти фидер за птици на отворено】 Нашиот фидер за птици со соларна енергија е направен со трајни материјали кои се споени со водоотпорен дизајн, осигурува дека е доволно здрав за да се справи со повеќето временски услови. Цврсто метална купола на врвот и пристаништето за хранење на послужавник, кука за виси на отворено. 【1,5lb голем капацитет и лесен за пополнување и чистење】 Тоа е врвен филер за виси птици, отворете го сончевиот панел и потоа пополнете семиња од 1,5 bs, храната ќе истекува до пристаништето. Можете лесно да ги исчистите секоја ќош и пукнатина. 【Собрани и лесни за употреба】 Овој фидер за птици од мозаик не е потребно собрание и може да се обеси каде и да сакате да го направите совршени подароци за птици за пријателите и семејството кои уживаат во гледање птици. 【Подарок за рачно изработена и градинарска декорација】 Мозаик чаша од фидер за диви птици е направена со рака - одлична декорација под сонце за gardenубител на градина, исто така совршен и уникатен подарок за loversубителите на птици да ја хранат и да гледаат птица во дворовите. Информации за производи Азурипл соларна храна за птици не е само фидер за птици, туку и соларна светлина за украсување на вашата градина, тревник и внатрешен двор во секоја сезона, создавајќи смешна и жива атмосфера.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди