.

.

New
Mytee Производи Тешки Специјалитет Про Ratchet Оптоварување Синџир Врзивно Средство w/Зграби Кука &засилувач; Лизга Кука | 1/2 Зграби Кука &засилувач; 5/8 Лизга Кука-1/2 Зграби

Mytee Производи Тешки Специјалитет Про Ratchet Оптоварување Синџир Врзивно Средство w/Зграби Кука &засилувач;

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Должина На Барел : 10", Должина На Рачката : 15,5", Земање : 8" Крај Фитинзи : 1/2 "Зграби Кука & 5/8" Лизга Кука-1/2 " Зграби Кука. Ограничување на Работното Оптоварување : 15. Јачина на кршење : 45. Тежина : 19,6 килограми. Зафаќање : 8" Должина На Барел : 10" Крајни Фитинзи : 1/2" Зграби Кука И 5/8" Кука За Лизгање-1/2" Должина На Рачката На Куката : 15,5" Дијаметар На Завртката : 1" М24 Ограничување На Работното Оптоварување : 15.000 фунти Јачина на Кршење : 45.000 фунти Тежина : 19,6 фунти Тешка Занишана Цевка Е Ладно Нацртана Цевка Наместо Заварена Цевка За Зголемена Јачина јасно Е Означено На Секое Предупредување За Врзивно Средство - Не Надминувајте Го Ограничувањето На Работното Оптоварување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди