.

.

New
Акилеин Пемза Сунѓер

Акилеин Пемза Сунѓер

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

Направено Во Монако Акилеин Пемза сунѓер е одличен за хиперкератоза, груба кожа и калуси. Подобро од пемза, за ОНИЕ МНОГУ тешки области. Висококвалитетен пемза сунѓер кој е многу популарен кај професионалците и многу се користи во бањи и салони. Пријатно е за употреба и не остава мирис дури и по продолжена употреба. За најдобри резултати следете со Акилеин Сува Нога Крем или Хидра Одбрана Мелем.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди