.

.

New
Ремен за замена на истегнување на серијалот Хувер Т -серија - AH20080

Ремен за замена на истегнување на серијалот Хувер Т -серија - AH20080

DEN 93.60

Тековен
Во продавницата

Hoover T-Series Reshape Resement Belt Користете на Windtunnel T-Series UH70105 и UH70120. Се вклопуваат само со модели на режим на не-сукцирање/голи подови. Тежина на единицата : 0. Висина на единицата : 9. Ширина на единицата : 0,6. Должина на единицата : 5.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди