.

.

New
Дами Шал И Шал Зимски Дами Шал Ќебе Шамија За Жени Тартан Шамија Дами Подароци

Дами Шал И Шал Зимски Дами Шал Ќебе Шамија За Жени Тартан Шамија Дами Подароци

DEN 1339.20

Тековен
Во продавницата

? МАТЕРИЈАЛ-Зимската шамија за жени е изработена од Акрилик,најквалитетно предиво и преработка на памук Крзнени, Пријатни, Топли, блиску до кожата, носете ги овие дамски шалови кои ви даваат трајна топлина во студената зима. ? ГОЛЕМИНА-Нашите дами шамија и шал мерки приближно 200*75см, вклучуваат реследник. Зимската дамска шамија е мека, со средна тежина, слободно завиткајте ја топлата шамија околу секоја облека и ќе ве стопли цел ден. ? ДИЗАЈН ФУНКЦИЈА-бојата на модата безвременски судир со карирани, изгради едноставен и моден стил. Стилската шамија за ќебе за жени ќе одговара на секоја облека без разлика дали е свечена или лежерна пригода, како што е датум за свадба или вечера или едноставно се користи како wr или зимска вечерна обвивка. ? ОДЛИЧЕН НАТПРЕВАР-Карирана женска шамија лесна за спарување со друга облека, како што е надворешна облека, џемпери, јакна и многу повеќе. Оваа голема преголема дамска шамија можете да ја завиткате околу рамената како шал, или да ја носите како шамија за ќебе, дури и како украс на столче за лулка за прикажување. ? ДАМИ ПОДАРОК - на нивниот роденден Или Божиќ, дамите шамија и шал се добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријател или соработници. Ајде, лесно е да ги користите овие дамски шалови како подарок за жените за да ја изразите вашата загриженост и благодарност. ? МАТЕРИЈАЛ-Зимската шамија за жени е изработена од Акрилик,најквалитетно предиво и преработка на памук. Крзнени, Пријатни, Топли, блиску до кожата, носете ги овие дамски шалови кои ви даваат трајна топлина во студената зима. ? ГОЛЕМИНА-Нашите дами шамија и шал мерки приближно 200*75см, вклучуваат реследник. Зимската дамска шамија е мека, со средна тежина, слободно завиткајте ја топлата шамија околу секоја облека и ќе ве стопли цел ден. ? ДИЗАЈН ФУНКЦИЈА-бојата на модата безвременски судир со карирани, изгради едноставен и моден стил. Стилската шамија за ќебе за жени ќе одговара на секоја облека без разлика дали е свечена или лежерна пригода, како што е датум за свадба или вечера или едноставно се користи како wr или зимска вечерна обвивка. ? ОДЛИЧЕН НАТПРЕВАР-Карирана женска шамија лесна за спарување со друга облека, како што е надворешна облека, џемпери, јакна и многу повеќе. Оваа голема преголема дамска шамија можете да ја завиткате околу рамената како шал, или да ја носите како шамија за ќебе, дури и како украс на столче за лулка за прикажување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди