.

.

New
Чинија со рампа за рампа за зоолошка градина, мала, црна

Чинија со рампа за рампа за зоолошка градина, мала, црна

DEN 147.84

Тековен
Во продавницата

Рампата со лесен пристап помага да се спречи давење Одлично за гуштери, копнени копнени желки (до 4/10 см должина на школка). Саламандерс или змии ". Рампа за лесен пристап помага да се спречи давење. Одлично за гуштери, копнени копнени желки (до 4/10 см должина на школка). Саламандери или змии".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди