.

.

New
UXZDX Cujux 38 во 1 мини шрафцигер постави мултифункционални алатки за поправка комплет мини за телефонски компјутер електронско одржување

UXZDX Cujux 38 во 1 мини шрафцигер постави мултифункционални алатки за поправка комплет мини за телефонски компјутер електронско

DEN 1933.76

Тековен
Во продавницата

Ергономска рачка на алуминиумска легура, поудобна и поудобна за употреба Битовите се изработени од високо квалитетен материјал кои имаат голема цврстина. Вклучувајќи 36 типови парчиња шрафцигер, може да исполни различни барања. Притиснете го копчето, капакот на кутијата автоматски се отвора и може да застане на табелата. Сите алатки се добро заштитени со пластичен случај, погодно за носење. Ергономска рачка на алуминиумска легура, поудобна и поудобна за употреба. Битовите се изработени од високо квалитетен материјал кои имаат голема цврстина. Вклучувајќи 36 типови парчиња шрафцигер, може да исполни различни барања. Притиснете го копчето, капакот на кутијата автоматски се отвора и може да застане на табелата. Сите алатки се добро заштитени со пластичен случај, погодно за носење. Главен материјал : Алуминиум легура + хромирано-ванадиумска челична должина на челик : приближно.9cmextended должина на шипката : приближно.6 CMCase Големина : 15 * 8 * 2,5см / 5.91 * 3,15 * 0,98inergonomic aluminum рачка за алуминиум, поудобна и поудобна и удобна и удобна и удобна и погодна за употреба. изработени од високо квалитетен материјал кој има голема цврстина. Вклучувајќи 36 типови парчиња шрафцигер, може да исполни различни побарувања. Притиснете го копчето, капакот на кутијата автоматски отворено и може да застане на табелата. Сите алатки се добро заштитени со пластична кутија, погодно за Carry.Package Список : 1 * Рачка на шрафцигер1 * Продолжена ROD36 * Bit Sattention : Големината може да биде мала неточност заради различни серии на производите или мерење на рацете; бојата може да биде малку поинаква како резултат на монитори. Ве молиме, земете вистински производ како стандард, благодарам за разбирањето!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди