.

.

New
3,5x5 навивачка рамка за униформа слика

3,5x5 навивачка рамка за униформа слика

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Секоја навивачка рамка има една вертикална фотографија од 3,5 "x 5" Направено од полирезин, секоја рамка е рачно насликана со дизајни за навивачи и вклучува јасен ацетат за заштита на сликата. Се одликува со бел навивач со црвена боја, бел мегафон со фразата „навивач“ во црвена боја и црвена, бела и сина пом пом. Рамката за навивање има вратило за враќање на табелата и фотографијата е вметната на задниот дел од рамката. Прави совршени како подароци од тимот за прикажување на тим или индивидуални фотографии, или како подароци на сите навивачки тренери и персонал. Навивањето е живот! Сега можете да ги прикажете сите тие возбудливи спомени со Neil Enterprises Inc. Ceerleader Eniform Picture Frame. Целокупната големина на рамката е 5,86 "x 7,32" и може да има вертикална фотографија од 3,5 "x 5". Направено од полирезин, секоја рамка е рачно насликана со дизајни за навивачи и вклучува јасен ацетат за да ја заштити вашата фотографија. Рамката за униформа на навивачите има бел расположен врв со црвен трим, бел мегафон со фразата „навивач“ со црвена боја, и црвена, бела и сина пом пом. Овие рамки се совршени како подароци за тимот да прикаже тим или индивидуални фотографии, или како подароци на сите навивачки тренери, персонал или родители.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди