.

.

New
Лукио четка најлон уметник поставен со кутија за складирање акварел акрилна палета нож масло за сликање уметнички материјали

Лукио четка најлон уметник поставен со кутија за складирање акварел акрилна палета нож масло за сликање уметнички материјали

DEN 5338.40

Тековен
Во продавницата

Влакната се униформни во боја и сјај, а косата е флексибилна и еластична Бојата има добар сјај, удобно чувство на рака, исклучителен сјај на бисер и одлично чувство за сликање. Врска со алуминиумска цевка, силна и цврста и долг животен век. За да ги задоволите вашите различни потреби за сликање, може да се направат различни слики во еден сет. Поудобно е да се чува и носи. Влакната се униформни во боја и сјај, а косата е флексибилна и еластична. Бојата има добар сјај, удобно чувство на рака, исклучителен сјај на бисер и одлично чувство за сликање. Врска со алуминиумска цевка, силна и цврста и долг животен век. За да ги задоволите вашите различни потреби за сликање, може да се направат различни слики во еден сет. Поудобно е да се чува и носи. Влакната се униформни во боја и сјај, а косата е флексибилна и еластична. Бојата има добар сјај, удобно чувство на рака, исклучителен сјај на бисер и одлично чувство на сликарство. Запознајте ги вашите различни потреби за сликање, различни слики можат да се направат во еден сет. Тоа е поудобно за чување и носење. Мора да се стави во вода брзо по употребата, во спротивно ќе стане тешко. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и да ги исушите. Чистење : Бои засновани на вода - топла вода со сапуница, масло базирана/растворувач засновани на 3. Сушење/складирање : Лежете рамно или глава нагоре. Пакуван вклучен : 1 *Материјал за боја Имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди