.

.

New
Toyandona 8pcs плакарот бебе дрвена закачалка бебешка облека за облека за облека за бебиња закачалки расадник плакарот закачалка дете цртан филм дрвена партиција

Toyandona 8pcs плакарот бебе дрвена закачалка бебешка облека за облека за облека за бебиња закачалки расадник плакарот

DEN 228.32

Тековен
Во продавницата

Поделби за решетката за облека : Направете облека да се чува уредно и да ви помогне да заштедите време за брзо да пронајдете специфични предмети Големина на шипката за облека : Поделување на шипката за плакари се вклопуваат за складирање на облеката за бебиња по ред според вековите за нивните постојано растат од 0-2 години. Закани за дрвени деца : Совршен помошник за чување и категоризација помеѓу различните типови на облека или возрасни опсези. Делител на облека од дрво : Делителите на месецот на бебето се лесно видливи од каде било во плакарот на вашето бебе. Организација за расадници за облека : Има еден месец белег на секој делител, што може да ни помогне лесно да ја најдеме точната големина. Поделби за решетката за облека : Направете облека да се чува уредно и да ви помогне да заштедите време за брзо да пронајдете специфични предмети. Големина на шипката за облека : Поделување на шипката за плакари се вклопуваат за складирање на облеката за бебиња по ред според вековите за нивните постојано растат од 0-2 години. Закани за дрвени деца : Совршен помошник за чување и категоризација помеѓу различните типови на облека или возрасни опсези. Делител на облека од дрво : Делителите на месецот на бебето се лесно видливи од каде било во плакарот на вашето бебе. Организација за расадници за облека : Има еден месец белег на секој делител, што може да ни помогне лесно да ја најдеме точната големина. Пакетот вклучува 8 x Карактеристики на организаторите на плакарот за бебиња -Големина : 22.02x0 закачалки за облека за бебиња. -Материјал : Делител на плакари за бебиња од дрво -боја : Организатор на плакари за бебиња во боја на дрво -има еден месечен белег на секој делител, што може да ни помогне да ја најдеме точната големина лесно разделувачи. -Семот на површината и многу безбедна за употреба, не грижете се за тоа дека ќе предизвика никаква штета на делителот на плакарот за облека за облека. -Сепочит за новороденчиња и мали деца на возраст од 0-2 години, ова е најдобриот делител на бебиња за бебиња за бебиња за бебиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди