.

.

New
M8 M10 M12 Притисок навртка на орев јаглерод челик галванизирана плоча занишани ореви сина цинк)

M8 M10 M12 Притисок навртка на орев јаглерод челик галванизирана плоча занишани ореви сина цинк)

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Големина : M12-2 (3 парчиња) Материјал : Јаглероден челик. Е прилагодено : да. Број на модел : Орев-HJGFDS4574. Тип : Ореви на заниткување. Големина : M12-2 (3 парчиња). Материјал : Јаглероден челик. Е прилагодено : да. Број на модел : Орев-HJGFDS4574. Тип : Ореви на заниткување. M8 M10 M12 Притисок навртка на орев јаглерод челик галванизирана плоча Завртете ја ореви сини цинцитем Спецификации : Материјал : јаглерод челик Прилагодено : esmodel Број : орев-hjgfds4574 Type : Завртки на оревци Снабдувања : Метални работи : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди