.

.

New
Христијанска чаша чаша, каде има надеж дека има вера каде има вера чуда се случуваат керамички кригла-11oz кафе млеко чај чаша чаша, кригла од христијанска вера, подар

Христијанска чаша чаша, каде има надеж дека има вера каде има вера чуда се случуваат керамички кригла-11oz кафе

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

1 Особеници 11 унци од вашето омилено кафе, чај или пијалок, совршена големина за да го започнете вашето утро како што треба. Изработено со висококвалитетна чиста бела керамика од професионалните занаетчии. Коктели, и прилично многу што ми доаѓа на ум. Може да работи како кригла со молив.Призирајте избор на подароци за роденденска годишнина, свадба, пензија, домаќинство, благодарност, ангажман, невестински туш, дипломирање, годишнина од пријателството, Божиќ, какви било други прилики.Ова керамичка кригла 11oz е HD печатена со мастило со врвен квалитет, кое нема да избледи многу години. Безбедно е за машина за миење садови и микробранови. Секоја кригла е внимателно спакувана во издржлива кутија. Загарантирано е да пристигнат безбедно и подготвени за надавање. Особеници 11 унци од вашето омилено кафе, чај или пијалок, совршена големина за да го започнете вашето утро како што треба. Изработено со висококвалитетна чиста бела керамика од професионалните занаетчии. Коктели, и прилично многу што ми доаѓа на ум. Може да работи како кригла со молив.Призирајте избор на подароци за роденденска годишнина, свадба, пензија, домаќинство, благодарност, ангажман, невестински туш, дипломирање, годишнина од пријателството, Божиќ, какви било други прилики.Ова керамичка кригла 11oz е HD печатена со мастило со врвен квалитет, кое нема да избледи многу години. Безбедно е за машина за миење садови и микробранови. Секоја кригла е внимателно спакувана во издржлива кутија. Загарантирано е да пристигнат безбедно и подготвени за надавање. -Побразен избор на подароци -Изработено со висококвалитетно чисто бело керамика од професионалните занаетчии. -Секоја кригла е внимателно спакувана во издржлива кутија -тоа е безбедно за машина за миење садови и микробранови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди