.

.

New
Будење од страна на Towle Sterling Silver Grappefruit Spoon Made Made 6 “

Будење од страна на Towle Sterling Silver Grappefruit Spoon Made Made 6 “

DEN 691.20

Тековен
Во продавницата

Состав : Стерлинг сребро Производител : Тоул. Состав : Стерлинг сребро. Производител : Тоул. Проверете ги нашите седмични разговори за античко и ретко сребро на You Tube : Будење од Towle Sterling Silver Grappefruit Spoon Made Made 6; Во шемата будење од Towle. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди