.

.

New
Расел Вестбрук Оклахома Тандер издаде игра Користена дрес w/број кодирана ознака - користена игра во НБА

Расел Вестбрук Оклахома Тандер издаде игра Користена дрес w/број кодирана ознака - користена игра во НБА

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Користена игра во НБА. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Користена игра во НБА. Расел Вестбрук Оклахома Тандер издаде игра користена маичка w/ број кодирана ознака Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен Меморијалии на Расел Вестбрук. Оклахома Сити Тандер меморија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди