.

.

New
Херкулес Сагеман Флексибилен повеќенаменски чешел за сечење на косата 7 За 1/10 и 1/20 мм исечен | Беспрекорна - Професионална - тврда гума - направена во Германија

Херкулес Сагеман Флексибилен повеќенаменски чешел за сечење на косата 7 За 1/10 и 1/20 мм исечен | Беспрекорна - Професионална

DEN 319.20

Тековен
Во продавницата

Чешел од коса Природниот чешел од пена е долг 7 инчи (17,7 см) фундум; R 3 mm исечена ниска пена; Gungundnbsp; funduuml; r Нормално сечење на вратот и страничното вклопување природна гума дланка; Mme со висока квалитетна природна гума како основен материјал целосно завршена коса и раката за скалпот, високо полирана и нежна на косата; Загарантирана е ситно обликувана мечка. Овој материјал lundauml; се спротивставува на Херкундумл; Ммлихен пластика со мелење и полирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди