.

.

New
Левонг Креативна Пумпа За Лосион Во Облик На Брод, Домашна Тегла Со Лосион, Шише Со Лосион Нови Тоалети Проѕирно Шише Со Диспензерот, Бело

Левонг Креативна Пумпа За Лосион Во Облик На Брод, Домашна Тегла Со Лосион, Шише Со Лосион Нови Тоалети Проѕирно

DEN 240.00

Тековен
Во продавницата

Неверојатна средба на дизајнерската designетика со сите природни нешта, како моментот кога делфин скока од водата Големина : лосион Пумпа 16. Ќе добиете две пумпи за лосион. Овој додаток за бања го носи вашиот декор за бања на нови височини на стил и е зачудувачки,внесувајќи дополнителна елеганција во бањата и совршен за подарок за домаќинство или свадба!. Нашите висококвалитетни додатоци за бања може повторно да се користат со текот на времето,одржувајќи го нивниот елегантен изглед со текот на времето. Име : материјал за шише со лосион во форма на Брод : Абс+Како+Шише со лосион Во форма На Чамец за да ви даде чиста бања забелешка : Рачна грешка во мерењето,чисто нормална,ве молиме преовладувајте во натура,поради различни монитори и светлина за снимање и други неодоливи фактори,но исто така не може целосно да ги избегне разликите во бојата,керамиката е рачно изработена,се калапи,во процесот на производство и отпуштање неизбежно ќе се појават некои мали дефекти,како што се мали Меурчиња,мали порцелански точки,мали црни точки,Нерамна Глазура Итн., се нормални категории, ве молиме разберете, ве молиме слободно изберете дали ќе го прифатите!Производите што ги продаваме се исплатливи и добра вредност за парите,но има многу малку остроумни купувачи кои сметаат дека изработката е малку груба,недостатоци,не е добар материјал,не е ист како што се замислува и така натаму по добивањето на стоката,ова не се проблеми со квалитетот. Бидејќи речиси повеќето од стоките имаат различни ценовни поени, неколку центи до неколку долари десетици долари, па дури и стотици илјади долари, затоа ве молиме не ја споредувајте ниската цена со квалитетот на високата цена,без разлика кои работи не се совршени,премногу пребирливи купувачи ве молиме благодатно заобиколен пат!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди