.

.

New
Aexit AC 230/400V Прекинувачи 50a 1 Пол 1p Заштита Од Преоптоварување Mcb Мини Минијатурни Прекинувачи Прекинувач

Aexit AC 230/400V Прекинувачи 50a 1 Пол 1p Заштита Од Преоптоварување Mcb Мини Минијатурни Прекинувачи Прекинувач

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр : DZ47-63 C50;Надворешен Материјал : Пластика, Метал. Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 230/400 V 50 Hz;Номинална Струја : 50 A. Капацитет На Кршење : 3000 A;Вкупна Големина (Прибл.) : 72 х 18 х 70мм/ 2. Број На Столбови : 1; Тип На Монтирање : 35мм Дин Железнички планината. Нето Тежина : 86гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прекинувач. Име На Производот : Прекинувач;Модел Бр. : DZ47-63 C50;Надворешен Материјал : Пластика, Метал. Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 230/400 V 50 Hz;Номинална Струја : 50 A. Капацитет На Кршење : 3000 A;Вкупна Големина (Прибл.) : 72 х 18 х 70мм/ 2. Број На Столбови : 1; Тип На Монтирање : 35мм Дин Железнички планината. Нето Тежина : 86гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прекинувач. Може да се користи и за ретка конверзија на линијата во нормална состојба.Прекинувачот е применлив за систем за дистрибуција на осветлување во индустриско претпријатие, комерцијално област, високи згради и станбена куќа.Ве молиме обрнете внимание на напонот пред да нарачате за да бидете сигурни дека прекинувачот може успешно да работи во вашиот area.It во согласност со стандардите НА GB10963.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди