.

.

New
Послужавник За Суета Мапотофукс, Послужавник За Складирање Резервоари За Тоалети, Послужавник За Бања Со Смола, Слатка Црвена Шема На Овошје Рамбутан

Послужавник За Суета Мапотофукс, Послужавник За Складирање Резервоари За Тоалети, Послужавник За Бања Со Смола, Слатка

DEN 408.00

Тековен
Во продавницата

Димензии-6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба. Уникатен ден На Мајката И Роденден На Мајката Денот На Благодарноста Божиќни подароци за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка. Ставете го во бањата или кујната, додека ја миете раката, правите садови или подготвувате оброк. Практично и практично кожното јадење со доволно голем простор за поставување на прстените, обетките и ѓерданите или други ситници, можете да го ставите на вашата комода. Димензии-6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи. Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба. Уникатен ден На Мајката И Роденден На Мајката Денот На Благодарноста Божиќни подароци за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка. Ставете го во бањата или кујната, додека ја миете раката, правите садови или подготвувате оброк. Практично и практично кожното јадење со доволно голем простор за поставување на прстените, обетките и ѓерданите или други ситници, можете да го ставите на вашата комода.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди