.

.

New
Абаодам 1pc Симулирани Крокодил Модел Деца Едукативни Играчки Рептил Играчки Дивиот Свет Декор Ползи Играчка Рептил Декор Џунгла Животински Фигури Играчки Крокоди

Абаодам 1pc Симулирани Крокодил Модел Деца Едукативни Играчки Рептил Играчки Дивиот Свет Декор Ползи Играчка Рептил

DEN 1259.20

Тековен
Во продавницата

Биолошки Модел Играчка : може да биде како украси за декорација на домот Пластичен Крокодил : Изработен од материјал, не е лесен за кршење, силен и издржлив. Циклус На Раст На Дивиот Работник : пвц материјалот е цврст и издржлив. Животински Модел : мини крокодил, овој модел може да им помогне на децата да ја истражуваат природата и да го разберат животот на побезбеден начин. Детска Играчка За Крокодил : мини крокодил, може да ја подобри имагинацијата и креативноста на вашите деца додека го учите крокодилот. Биолошки Модел Играчка : може да биде како украси за декорација на домот. Пластичен Крокодил : Изработен од материјал, не е лесен за кршење, силен и издржлив. Циклус На Раст На Дивиот Работник : пвц материјалот е цврст и издржлив. Животински Модел : мини крокодил, овој модел може да им помогне на децата да ја истражуваат природата и да го разберат животот на побезбеден начин. Детска Играчка За Крокодил : мини крокодил, може да ја подобри имагинацијата и креативноста на вашите деца додека го учите крокодилот. Список на пакети 1 х Карактеристики на играчката-Големина : 20,50Х8, 50Х5, 70см/8, 06Х3, 34Х2, 24инчен Просветлувачки Украс за Помош за Обука. - Материјал : пвц животниот циклус на. - Боја : Темно Кафеава рептил играчки. - Тие можат да ја играат некое време, а вие можете да се опуштите играчка за препознавање животни. - Униформа боја, деликатна текстура и јасни линии Крокодил Украс. - Тоа е многу погодна како домашна декорација и може да создаде уникатна атмосфера биолошки модел играчка. - Пвц материјалот е цврст и издржлив Украс за Диви Животни. - Симулација крокодил моделирање, многу реални џунгла животински фигури играчки.Опис на стокатасимулација животински модел ова е симулиран крокодилски модел на животни играчки, изработени од врвен материјал, безбедност, , нема штета за здравјето на вашите деца.Едукативно Играње Живописна и живописна фигура на крокодилско животно, совршена играчка за вашите деца да го научат животното.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди