.

.

New
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-РД 1/2 инчи до 20мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Нбк Јапонија МЈЦ-65К-РД 1/2 инчи до 20мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/2 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 20мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/2 инчи. Спојка Создаден 2 Дијаметар : 20мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Нбк Јапонија МЈЦ-65К-РД 1/2 инчи до флексибилна Спојка од типот 20ммџавнбк Јапонија МЈЦ-65К-РД 1/2 инчи до 20мм Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 1/2 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 20 мм Должина На спојката : 90 Надворешен Дијаметар на спојката : 65 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.517, 5 M815 NBK Јапонија MJC-65 K-RD 1/2 инчи до 20mm флексибилна Спојкамјц-65 K-RD-1-2 инчи-20мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди