.

.

New
Зизмх Електронска Брава На Вратата Двострана Градина Отворена Порта Заклучување Туја Апликација WiFi Лозинка Рфид Картичка Без Клуч Предна Брава За Отпечатоци

Зизмх Електронска Брава На Вратата Двострана Градина Отворена Порта Заклучување Туја Апликација WiFi

DEN 9139.20

Тековен
Во продавницата

Отклучете начин : Апликација, Отпечаток од Прст, картичка, код и клуч Капацитет за отпечатоци : 200 парчиња. Капацитет На лозинка : Нема ограничување. Капацитет на паметна Картичка : 200 парчиња. Големина на батеријата : 4 парчиња ААА 1.5 V Или DC 12v Влез. Детали за производот начин На Отклучување : Апликација, Отпечаток од Прст, картичка, код и клучен Отпечаток капацитет : 200 парчиња капацитет На лозинка : Без ограничување капацитет На Паметна Картичка : 200 парчиња големина На Батеријата : 4 парчиња ААА 1,5 V Или DC 12v Влезна Поддршка За Код За Трка Температура На Работа : -20 до 60 Centigrade Тип На Отпечаток Од Прст : Полупроводнички Вграден Тип На Копче За отпечаток : Капацитивен допир Име на апликација на копчето : Функција На Апликацијата туја Аптуја Брава На Вратата поддржана Од Апликацијата за заклучување на tuya apptuay е Апликација За Паметна Брава, нејзините повеќе Функции Секогаш ги задоволуваат вашите барања●нема потреба Од Портал за поврзување WIFI●ИСПРАТИ ПРИВРЕМЕНА ЛОЗИНКА●ПОГЛЕДНЕТЕ Ги Дневниците За ПРИСТАП●Отворете Ја Бравата Со Апликација Од Далечина два метод на напојување1. Користете 4 парчињаa 1. Влез DC 12 V (поддршката за батеријата и напојувањето не се вклучени).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди