.

.

New
Лукео Лизгачки Штала Вратата Повлечете Рачка Портата Кабинетот Плакарот Рачката На Вратата Во Собата 250мм Црн Челик

Лукео Лизгачки Штала Вратата Повлечете Рачка Портата Кабинетот Плакарот Рачката На Вратата Во Собата 250мм

DEN 5122.08

Тековен
Во продавницата

Челик и Матирана Црна Површина Совршен за лизгачки дрвени врати, плакар, ормари, фиока итн. Мазна и елегантна; дизајн. Стил, широко користен, Лесен за инсталирање. Челик и Матирана Црна Површина. Совршен за лизгачки дрвени врати, плакар, ормари, фиока итн. Мазна и елегантна; дизајн. Стил, широко користен, Лесен за инсталирање. Спецификации На Рачката За Влечење на вратата : Материјал : должина На Челична Рачка : 250мм/9,84" Ширина На Рачката : 30мм/1,18"Одговара За дебелина на вратата : 35мм/1,38"~ 45мм/1,77"Тежина : 110гр Боја : Црн Врвен Квалитет : рачката на вратата од штала е изработена од јаглероден челик, а матираната црна површина обезбедува отпорност на' рѓа и отпорност на отпечатоци за да ја направи издржлива и цврста. Рачката со површина за обложување ветува мазен допир и одлично чувство во вашата рака.Универзална и Мултифункционална : влечењето на црната рачка на вратата е совршено и за внатрешни и за надворешни врати, плакари, лизгачки врати, кабинет. Дизајнот одговара за секој стил за вашите врати.Лесна Инсталација : Лесно и брзо да се инсталира на различни дрвени врати и со вклучен хардвер.Површина : Нема да ' рѓа во влажна и екстремна средина како боја со висока густина на површината.Забелешка : таа е погодна за лизгачка дрвена врата (дебелината на панелот 1.77") и ако сакате да ја користите за подебел панел на вратата, можете да купите некои подолги завртки за да одговараат на вратата.Содржина на пакетот : Парче : 1*рачка4*црни завртки Пар 2*рачки8*црни завртки карактеристика : Челик и Матирана Црна Површина.Совршен за лизгачки дрвени врати, плакар, ормари, фиока итн.Мазна и елегантна; дизајн. Стил, широко користен, Лесен за инсталирање.Метод на инсталација : Измерете го безбедносното растојание на рачката.Користете соодветна вежба за дупчење на дупките за монтирање на завртки.Ве молиме контактирајте не во секој момент ако имате какви било прашања во врска со производите, ние ќе ви се вратиме навремено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди