.

.

New
Предиво Дома Бела Свадба Мл Логото Има Декоративни Верски Контејнер Аптекар Христијански Благословен Празни Свети Украси Со Шише Фестивал Туш Пластика Католичка?

Предиво Дома Бела Свадба Мл Логото Има Декоративни Верски Контејнер Аптекар Христијански Благословен Празни

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

ПС ШИШЕ СО СВЕТА ВОДА што МОЖЕ ДА се ПОЛНИКрстот шема прави да изгледа лесно-луксузен и привлечен, може да го однесе надвор или да се стави дома. БЛАГОСЛОВЕНО ШИШЕ СО ВОДАДобро изработено од пс материјал за да се обезбеди издржливост, шишето е безбедно и хигиенско. ПРАЗНО ШИШЕ СО ВОДАмал и лесен, лесен за полнење и носење, може да се носи и со шише за патување. ШИШЕ СВЕТА ВОДА КРИСТИЈАНОдлично за држење мали количини света вода или други течности, убав избор за вас и вашето семејство за време на празниците. ДЕКОРАТИВНО ШИШЕ СО ВОДА користи Шише Со Света Вода-Одлично за складирање на света вода или други течности. Исполнете ги вашите различни барања во секојдневниот живот. Пакетот Вклучува 4 х Карактеристики На Шишиња Со Света Вода-Капацитет : 60мл шишиња со вода што може да се полнат-Материјал : сад за вода ПС-можете да им го дадете на вашите пријатели и родители, да им донесете среќа и среќа во новогодишниот комплет шишиња со вода. - Боја : бело шише со света вода кристијан-шишето беше празно и подготвено да се наполни со светата вода на црквата, тоа е пластични шишиња за напивка што може да се перат и еднократно. - Може да ја наполни светата вода, тоа е најдобриот избор за вас и вашето семејство за време на фестивалот шише со верска света вода. - Изработени од пс материјали, цврсти и, со долг работен век, не се лесни за полнење шише со света вода. - Доволна количина за секојдневна употреба, или практични и деликатни подароци за оние што ги сакате пластично шише со света вода. - Големина : 8, 50Х5, 50Х2, 20см/3, 34Х2, 16Х0 украси за крштевање.Опис На стоката Блажено шише со вода однесете го Со вас На забава, на одмор, на вечера со пријателите и многу повеќе.декоративно шише со вода ова преносливо шише со света вода е направено од пс материјал, безбеден и за употреба, долг век на траење.шише Со света вода Што може да се полни Лесен за употреба И удобен за носење, можете да го понесете со себе на кое било место што ви се допаѓа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди