.

.

New
Леново Идеапад 3и 14 FHD Дисплеј Лаптоп, 12-Ти Генерал Интел 10-Основни i5-1235U, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, Читач На Отпечатоци, Позадинско Осветлување Тастатура, Windows 11, ABYS Глувчет

Леново Идеапад 3и 14 FHD Дисплеј Лаптоп, 12-Ти Генерал Интел 10-Основни i5-1235U, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Екран : 14" дијагонала, FHD (1920 x 1080), Читач На Отпечатоци, микро-раб, имаат подобро визуелно искуство во споредба со другите компјутери Процесор : 12-Та Генерација Intel Core i5-1235 U 3.3 GHz база фреквенција, до 4.4 GHz Со Интел Турбо Поттик Технологија.Без разлика дали станува збор за работа или игра, моќниот ПРОЦЕСОР ви овозможува да уживате во брзината на обработка на летање во вашата секојдневна употреба. Простор : 8gb системска меморија за основно мултитаскинг. Соодветен RAM МЕМОРИЈА со висок пропусен опсег за непречено извршување на повеќе апликации и јазичиња на прелистувачот одеднаш. 512gb PCIe диск со цврста состојба( SSD), ја зголемивме меморијата на овој компјутер НА 512 GB, оваа конфигурација, ќе можете да ги задоволите вашите потреби без разлика дали работите секојдневно или играте игри. Порти : 1 HDMI, 1 USB 2.2, 1 слушалки / микрофон комбо приклучок. Ако сте заинтересирани за нашите производи, би биле многу среќни да не контактирате и ќе ви се вратиме во рок од 12 часа по добивањето на вашата порака. Ние нудиме едногодишна услуга по продажбата со враќање и размена без проблеми. Екран : 14" дијагонала, FHD (1920 x 1080), Читач На Отпечатоци, микро-раб, имаат подобро визуелно искуство во споредба со другите компјутери. Процесор : 12-Та Генерација Intel Core i5-1235 U 3.3 GHz база фреквенција, до 4.4 GHz Со Интел Турбо Поттик Технологија.Без разлика дали станува збор за работа или игра, моќниот ПРОЦЕСОР ви овозможува да уживате во брзината на обработка на летање во вашата секојдневна употреба. Простор : 8gb системска меморија за основно мултитаскинг. Соодветен RAM МЕМОРИЈА со висок пропусен опсег за непречено извршување на повеќе апликации и јазичиња на прелистувачот одеднаш. 512gb PCIe диск со цврста состојба( SSD), ја зголемивме меморијата на овој компјутер НА 512 GB, оваа конфигурација, ќе можете да ги задоволите вашите потреби без разлика дали работите секојдневно или играте игри. Порти : 1 HDMI, 1 USB 2.2, 1 слушалки / микрофон комбо приклучок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди