.

.

New
Гумена Антена За Тојота РАВ4 , Тојота Рав4 Ев Радио Премиум Прием - 7 Инчен Доказ За Миење Автомобили, Внатрешна Замена На Јарболот На Антената Од Бакарна Калем

Гумена Антена За Тојота РАВ4 , Тојота Рав4 Ев Радио Премиум Прием - 7 Инчен Доказ За Миење Автомобили, Внатрешна

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

`+ОДГОВАРА на : Совршен компатибилен Со ТОЈОТА РАВ4 (2008-2016), ТОЈОТА РАВ4 ЕВ (2012-2013) ●ФЛЕКСИБИЛЕН МАТЕРИЈАЛ q : Антена наменета За TOYOTA RAV4 (2008-2016) со премиум Бакарна Калем и завиткана со флексибилна гума за отпорност на временски услови и издржливост. Совршена меморија за форма, така што антената се враќа во форма кога е свиткана. €СОВРШЕН ПРИЕМ q : Внатрешен керамички придушувач и бакарна серпентина сигнална жица со силни анти-пречки. Подобрете го РАДИОТО АМ / ФМ чувствителноста и растојанието за прием и намалете ја бучавата во лошата област за прием. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : нема потреба од алатки, антената е лесна за инсталирање за 3 секунди. Само одвртете ја оригиналната антена и рачно зашрафете ја новата антена. `+ЗАБЕЛЕШКА : ако за жал добиете неисправен производ или незадоволен, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти, ние сме среќни да ги решиме сите проблеми на нашите клиенти. Ние го користиме магацин, па се враќа и размена се многу погодни. `+ОДГОВАРА на : Совршен компатибилен Со ТОЈОТА РАВ4 (2008-2016), ТОЈОТА РАВ4 ЕВ (2012-2013). ●ФЛЕКСИБИЛЕН МАТЕРИЈАЛ q : Антена наменета За TOYOTA RAV4 (2008-2016) со премиум Бакарна Калем и завиткана со флексибилна гума за отпорност на временски услови и издржливост. Совршена меморија за форма, така што антената се враќа во форма кога е свиткана. €СОВРШЕН ПРИЕМ q : Внатрешен керамички придушувач и бакарна серпентина сигнална жица со силни анти-пречки. Подобрете го РАДИОТО АМ / ФМ чувствителноста и растојанието за прием и намалете ја бучавата во лошата област за прием. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : нема потреба од алатки, антената е лесна за инсталирање за 3 секунди. Само одвртете ја оригиналната антена и рачно зашрафете ја новата антена. `+ЗАБЕЛЕШКА : ако за жал добиете неисправен производ или незадоволен, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти, ние сме среќни да ги решиме сите проблеми на нашите клиенти. Ние го користиме магацин, па се враќа и размена се многу погодни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди