.

.

New
Хеланки Депо Женски Висок Струк Удобни Хеланки Од Вештачка Кожа Хулахопки Растегливи Плисирани Панталони

Хеланки Депо Женски Висок Струк Удобни Хеланки Од Вештачка Кожа Хулахопки Растегливи Плисирани Панталони

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Еластично затворање Машинско Перење. Ултра Мека Премиум Ткаенина (84% Полиестер 16% Спандекс) - Нашите панталони се направени во нашата премиум мека мешавина од полиестер и спандекс. Панталони за влечење со висок струк со удобен еластичен појас се погодни за забава, ноќевање и секојдневно носење. Машината може да се пере со ладна вода(како бои) и да се исуши ниско. 84% Полиестер, 16% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Панталони за влечење со висок струк со удобен еластичен појас се погодни за забава, ноќевање и секојдневно носење. Машината може да се пере со ладна вода(како бои) и да се исуши ниско. Меѓународните производи имаат посебни услови, се продаваат од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги и соодветните, возрасните рејтинзи и јазикот на производот, етикетирањето или упатствата. Проверете ги нашите популарни метални сјајни хеланки! Одлично за ноќта на вештерките, забави со костими и други настани!. 84% Полиестер, 16% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Панталони за влечење со висок струк со удобен еластичен појас се погодни за забава, ноќевање и секојдневно носење. Машината може да се пере со ладна вода(како бои) и да се исуши ниско. Меѓународните производи имаат посебни услови, се продаваат од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги и соодветните, возрасните рејтинзи и јазикот на производот, етикетирањето или упатствата. Проверете ги нашите популарни метални сјајни хеланки! Одлично за ноќта на вештерките, забави со костими и други настани!. Ќе се протега во сите правци без да биде проѕирен и да ве одржува удобно цел ден!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди