.

.

New
Амосфун Железо Квадратни Сарафани Контејнер За Складирање Нордиска Корпа За Чување Шминка Организатор На Домаќинства Кујнски Гаџети Диспензерот За Декорација На

Амосфун Железо Квадратни Сарафани Контејнер За Складирање Нордиска Корпа За Чување Шминка Организатор На Домаќинства

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Може да ги чува вашите дневни работи за да ви помогне да ја организирате работната површина Тоа ќе биде прекрасната глетка на вашиот дом. кутија за контејнери за шминка. Едноставен нордиски стил, може да соработува со другите домашни декори за да ви обезбеди убав внатрешен простор. кутија за контејнери за шминка. Не е скапо за купување. Можете да добиете практична и железна корпа за складирање занаети по разумна цена. кутија за контејнери за шминка. Прекрасна изработка и добар материјал, нашиот производ е цврст и не е лесен за деформација. кутија за контејнери за шминка. Со фина изработка, изгледа убаво и елегантно, практичен и убав декор за вашиот дом. кутија за контејнери за шминка. Може да ги чува вашите дневни работи за да ви помогне да ја организирате работната површина. Тоа ќе биде прекрасната глетка на вашиот дом. кутија за контејнери за шминка. Едноставен нордиски стил, може да соработува со другите домашни декори за да ви обезбеди убав внатрешен простор. кутија за контејнери за шминка. Не е скапо за купување. Можете да добиете практична и железна корпа за складирање занаети по разумна цена. кутија за контејнери за шминка. Прекрасна изработка и добар материјал, нашиот производ е цврст и не е лесен за деформација. кутија за контејнери за шминка. Со фина изработка, изгледа убаво и елегантно, практичен и убав декор за вашиот дом. кутија за контејнери за шминка. Опис Карактеристики-Материјал : Железо, - Големина : Околу 16. 38ин-Боја : Сребро, Пакет, Вклучувајќи, 1 х корпа за складирање;.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди