.

.

New
Нбк Јапонија МЈС-65ЦС-РД 19мм до 30мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Нбк Јапонија МЈС-65ЦС-РД 19мм до 30мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

DEN 2551.36

Тековен
Во продавницата

Нбк Јапонија МЈС-65ЦС-РД 19мм до 30мм флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈС-65ЦС-РД 19мм до 30мм Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 19ммспојка Со 2 Дијаметар : 30ммспојка Должина : 62појка Надворешен Дијаметар : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)652162152.510, 5 M8/M628/13nbk Јапонија MJS-65 CS-RD 19mm до 30mm флексибилна Спојкамјс-65 CS-RD-19мм-30мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди