.

.

New
ДЕТУК Сребрен Компас Ѓердан, Навигација Компас Ѓердан За Жени Мажи Најдобри Пријатели, Ѓердан Компас Стилски Накит Подарок Заврши

ДЕТУК Сребрен Компас Ѓердан, Навигација Компас Ѓердан За Жени Мажи Најдобри Пријатели, Ѓердан Компас

DEN 271.84

Тековен
Во продавницата

1, Лесен и Компактен Дијаметар на компас со мала големина 0,63 инчи, тежина на ѓердан од компас 0,67 унца. 2, Корисен Компас Ѓердан. Тоа е основен навигациски компас за наоѓање општа насока Север, Југ, Запад, Исток. 3, Нерѓосувачки Челик Материјал Компас. Без корозија, без промена на бојата, Без избледување, без алергија, Без деформација, светла површина. 4, Врежан Компас. Врежани зборови на компас назад-Животот е патување, а не дестинација. 5,Пренослив Компас Ѓердан. Многу е погодно за носење при кампување, пешачење, патување, планинарење, на отворено, авантура итн. Дијаметар на компас со мала големина 0,63 инчи, тежина на ѓердан од компас 0,67 унца. Тоа е основен навигациски компас за наоѓање општа насока Север, Југ, Запад, East.It многу е погодно за носење при кампување, пешачење, патување, планинарење, на отворено, авантура итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди