.

.

New
CRTPOD Крава Бик Туш Завеси За Бања Хајленд Западна Фарма Смешни Слатки Животински Туш Завеса Со Куки Водоотпорен Бања Завеса Декоративни Када Додатоци 72Wx72L Инчи

CRTPOD Крава Бик Туш Завеси За Бања Хајленд Западна Фарма Смешни Слатки Животински Туш Завеса Со Куки Водоотпорен

DEN 206.08

Тековен
Во продавницата

?`+Уникатен дизајн оваа завеса за туширање со крави користи 100% полиестерска ткаенина како материјалТие се свилени меки,завеси и меки на допир,водоотпорни додека ве одржуваат во удобно расположение во бањата. ?●Дигитално печатење● Модерното дигитално печатење со висока дефиниција гарантира дека завесата за туширање ја одржува својата оригинална боја долго време. Јасните обрасци и совпаѓањето на бојата со висока резолуција ги прават завесите да траат долго време, овозможувајќи ви да уживате во времето на туширање. ?€Висока удобност● оваа западна завеса за туширање користи висококвалитетни еколошки материјали, ткаенината е прецизна и издржлива, без мирис, мазна, мека на допир и добра завеса.Материјалите се здрави и пријателски за кожата,носејќи хармонија на вашето семејство. ?●Грижа и употреба ● завесите за бања со крави во хајленд не се лесни за бледнеење, долготрајни како нови.Перење во машина, перење под 86 F, нежен циклус, закачете се да се исуши природно,не вртете суво, не белете, не изложувајте на сонце. ?●Информации за пакување● завесата за бања за животни во фарма вклучува 12 издржливи прстени Во Форма На Ц и упатството за склопување може да осигури дека брзо ќе ја инсталирате завесата за туширање. ?`+Уникатен дизајн оваа завеса за туширање со крави користи 100% полиестерска ткаенина како материјал.Тие се свилени меки,завеси и меки на допир,водоотпорни додека ве одржуваат во удобно расположение во бањата. ?●Дигитално печатење● Модерното дигитално печатење со висока дефиниција гарантира дека завесата за туширање ја одржува својата оригинална боја долго време. Јасните обрасци и совпаѓањето на бојата со висока резолуција ги прават завесите да траат долго време, овозможувајќи ви да уживате во времето на туширање. ?€Висока удобност● оваа западна завеса за туширање користи висококвалитетни еколошки материјали, ткаенината е прецизна и издржлива, без мирис, мазна, мека на допир и добра завеса.Материјалите се здрави и пријателски за кожата,носејќи хармонија на вашето семејство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди