.

.

New
Заштитно Куќиште отпорно на удари Компатибилно со Lenovo Pad Pro 11.2 2022 TB-138FC/132fu Тип На Држач Таблет Случај Случај Таблет Прилагодлив Ремен За Фиксирање Слот За Картички С?

Заштитно Куќиште отпорно на удари Компатибилно со Lenovo Pad Pro 11.2 2022 TB-138FC/132fu Тип На Држач Таблет Случај

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Случај За Заштита Од Удари Заштитна Телефонска Кутија Компатибилен Со Lenovo Pad Pro 11.2 2022 TB-138 FC/132fu Хоризонтална Флип Стп Кожен Држач За Куќиште Таблет Компјутер Случај Картичка Слотови Таблет Случај. Вграден повеќеаголен цврст држач за поставување различни хоризонтални агли На држачот Компатибилни со гледање филм или пишување. Преден Џеб И Практичен Ходер За Пенкало : Управувајте Со Документи, Картички, Готовина, Визит-Картичка и други personal работи и поудобно зачувајте го вашиот молив со јаболка. Куќиштето за таблети усвојува омни-насочен дизајн од 360 степени за да го заштити вашиот таблет од оштетување во сите аспекти. Случај За Заштита Од Удари Заштитна Телефонска Кутија. Компатибилен Со Lenovo Pad Pro 11.2 2022 TB-138 FC/132fu Хоризонтална Флип Стп Кожен Држач За Куќиште Таблет Компјутер Случај Картичка Слотови Таблет Случај. Вграден повеќеаголен цврст држач за поставување различни хоризонтални агли На држачот Компатибилни со гледање филм или пишување. Преден Џеб И Практичен Ходер За Пенкало : Управувајте Со Документи, Картички, Готовина, Визит-Картичка и други personal работи и поудобно зачувајте го вашиот молив со јаболка. Куќиштето за таблети усвојува омни-насочен дизајн од 360 степени за да го заштити вашиот таблет од оштетување во сите аспекти. Капка Заштита Случај Шокпроф Заштитни Телефон Случај Функција : 1.Мултифункционален заштитен капак на таблети, соодветен Компатибилен со Леново Пад Про 11.2 2022 тб-138ФЦ/132ФУ2.Функцијата за држач стабилно го поддржува вашиот таблет и обезбедува најудобен агол на гледање3.Дизајнот на слотот за картички на куќиштето за Таблети може да ги држи вашите визит-картички, банкарски картички, готовина итн., што го прави поудобно за користење4.Користење синтетичка стп кожа, издржлива, лесна за чистење и удобно5.Сеопфатен дизајн, сеопфатна заштита од 360 степени.Пакет Вклучени : 1 х таблет компјутер случај не вклучува таблет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди