.

.

New
Истражување На отворено или машки повратни информации фланелен кошула

Истражување На отворено или машки повратни информации фланелен кошула

DEN 607.68

Тековен
Во продавницата

100% Најлон Затворање на копчето. Машинско Перење. БЕЗВРЕМЕНСКИ ФЛАНЕЛЕН СО ДОЛГИ РАКАВИ : никогаш не можете да погрешите со класичната Машка Фланелна Кошула За Истражување на Отворено. Изработена од ткаен кариран кариран предиво 100% полиестер, кошулата е супер-мека, дише и стилска. КЛАСИЧЕН СЕВЕРОЗАПАДЕН СТИЛ : Одликувајќи се со класичен кариран дезен, оваа кошула е совршено груба и функционална за да биде омилена на студеното време. Основно парче во вашата зимска гардероба, кошулата зрачи со северозападна атмосфера. ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА И БРЗО СУШЕЊЕ : оваа кошула за мажи има својства што ја отстрануваат влагата за совршено секојдневно носење што може да се пофали со мека и пријатна рака додека ја задржува својата крупна страна. UPF 50+ ЗАШТИТА : оваа привлечна кошула со копчиња за мажи има upf 50+ заштита од сонце, што го прави совршен избор за носење во сончеви денови. Оваа кошула е стилска, функционална и разноврсна. ИСТРАЖУВАЊЕ НА ОТВОРЕНО : изградивме компанија од чувство : желба да излеземе. Тоа е она што не тера. Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикување на планините, водата и пустините на планетата што толку многу ја сакаме. Со безвременски изглед и изведба на технички слој, Фланелот За Повратни Информации се инјектира со доза на северозападен стил. Оваа солидна, но функционална фланелна кошула сигурно ќе стане омилена на ладно време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди