.

.

New
BAP300R мелење машина бар, BAP300R-C12-20-80-2Т

BAP300R мелење машина бар, BAP300R-C12-20-80-2Т

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

BAP300 R мелење машина бар, BAP300 R-C12-20-80-2Т BAP300 R мелење машина бар, BAP300 R-C12-20-80-2т. Модел на мелење машина прачка : BAP300 R-C12-20-80-2t Број на шипки за мелење : 1 парчиња модел на сечилото за Мелење : APMT1135 PDER-KZ Број на сечила за мелење : 50 парчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди