.

.

New
Идеи Играчки: Трактор &засилувач; Камион факел &засилувач; Проектор-39 Проекција, 24 Слики Во Боја, Батерија Напојува, Деца на возраст од 3+

Идеи Играчки: Трактор &засилувач; Камион факел &засилувач; Проектор-39 Проекција, 24 Слики Во Боја, Батерија

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Проект 24 слики на возбудливи трактори и камиони на ѕидови и тавани во темна просторија Вклучува три слајд дискови и 24 слики на трактори, чудовиште камиони, градежни возила, противпожарни возила и многу повеќе. Создава јасни, прецизни слики широки до еден метар-само извртувајте ја главата на објективот за да се фокусирате. Пакувањето е повеќејазично, вклучувајќи англиски, француски, германски, холандски, шпански и италијански. 3 дискови, 1 проектор факел. Проект 24 слики на возбудливи трактори и камиони на ѕидови и тавани во темна просторија. Вклучува три слајд дискови и 24 слики на трактори, чудовиште камиони, градежни возила, противпожарни возила и многу повеќе. Создава јасни, прецизни слики широки до еден метар-само извртувајте ја главата на објективот за да се фокусирате. Пакувањето е повеќејазично, вклучувајќи англиски, француски, германски, холандски, шпански и италијански. 3 дискови, 1 проектор факел. Овој фантастичен факел за проектори проектира неверојатни слики од трактори и камиони низ вашата соба. Погледнете ги сликите на вашите ѕидови и тавани, вклучувајќи трактори, камиони чудовишта, градежни возила, противпожарни возила и многу повеќе – одличен придружник пред спиење за да го направите спиењето позабавно. Факелот е испорачан со три слајд дискови кои вклучуваат 24 фотографии во боја. Заменете ги и променете ги слајдовите лесно со повлекување на пластичниот размавта и вметнување на избраниот диск, а потоа завртете го дискот за да ги видите фантастичните слики во боја што се шират до еден метар. Сликите лесно се фокусираат со вртење на главата на објективот. Овој производ може да се користи како обичен факел без слајдови на место и е одличен за чување на ноќни маси за да им даде удобност на децата во текот на ноќта. Факелот е долг 11 см и приближно 1,4" (3,5 см) во дијаметар на најшироката точка. Овој фантастичен факел за проектори проектира неверојатни слики од трактори и камиони низ вашата соба. Погледнете ги сликите на вашите ѕидови и тавани, вклучувајќи трактори, камиони чудовишта, градежни возила, противпожарни возила и многу повеќе – одличен придружник пред спиење за да го направите спиењето позабавно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди